RB Leipzig vs Darmstadt

RB Leipzig vs DarmstadtRB LeipzigDarmstadt

⚽ 2024-03-09 – Bundesliga

 

RB Leipzig vs Darmstadt Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

RB Leipzig vs Darmstadt panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-09 Bundesliga peetava RB Leipzig - Darmstadt mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

RB Leipzig vs Darmstadt panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-09 Bundesliga peetava RB Leipzig - Darmstadt mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada RB Leipzig vs Darmstadt mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada RB Leipzig vs Darmstadt mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

RB Leipzig vs Darmstadt mängu eelvaated

RB Leipzig ja Darmstadt mäng toimub 2024-03-09. See Bundesliga kohtumine algab kell 14:30 GMT. Treener M. Rose juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 2 võitu, Darmstadt aga 0 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid RB Leipzig vs Darmstadt vastamisi kohtumisi, siis RB Leipzig sai kodus 2 võitu, Darmstadt on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • RB Leipzig: n/a
  • Darmstadt: n/a

RB Leipzig vs Darmstadt tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 RB Leipzig ja Darmstadt kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-10-21 Darmstadt 1 – 3 RB Leipzig
2017-04-01 RB Leipzig 4 – 0 Darmstadt
2016-10-29 Darmstadt 0 – 2 RB Leipzig
2015-04-24 RB Leipzig 2 – 1 Darmstadt

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata RB Leipzig vs Darmstadt H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused RB Leipzig vs Darmstadt mängu kohta?