Rayo Vallecano vs Cadiz

Rayo Vallecano vs CadizRayo VallecanoCadiz

⚽ 2024-03-02 – La Liga

 

Rayo Vallecano vs Cadiz Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Rayo Vallecano vs Cadiz panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-02 La Liga peetava Rayo Vallecano - Cadiz mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Rayo Vallecano vs Cadiz panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-02 La Liga peetava Rayo Vallecano - Cadiz mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Rayo Vallecano vs Cadiz mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Rayo Vallecano vs Cadiz mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Rayo Vallecano vs Cadiz mängu eelvaated

Rayo Vallecano ja Cadiz mäng toimub 2024-03-02. See La Liga kohtumine algab kell 15:15 GMT. Treener Iñigo Pérez juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 0 võitu, Cadiz aga 0 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Rayo Vallecano vs Cadiz vastamisi kohtumisi, siis Rayo Vallecano sai kodus 1 võitu, Cadiz on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Rayo Vallecano: n/a
  • Cadiz: n/a

Rayo Vallecano vs Cadiz tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Rayo Vallecano ja Cadiz kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-09-27 Cadiz 0 – 0 Rayo Vallecano
2023-02-25 Cadiz 1 – 0 Rayo Vallecano
2022-10-22 Rayo Vallecano 5 – 1 Cadiz
2022-03-06 Cadiz 2 – 0 Rayo Vallecano

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Rayo Vallecano vs Cadiz H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Rayo Vallecano vs Cadiz mängu kohta?