Portugal vs France

Portugal vs FrancePortugalFrance

⚽ 2024-07-05 – Euro

 

Portugal vs France Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Portugal vs France panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-07-05 Euro peetava Portugal - France mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Portugal vs France panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-07-05 Euro peetava Portugal - France mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Portugal vs France mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Portugal vs France mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Portugal vs France mängu eelvaated

Portugal ja France mäng toimub 2024-07-05. See Euro kohtumine algab kell 19:00 GMT. Treener Roberto Martínez juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 3 võitu, France aga 2 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Portugal vs France vastamisi kohtumisi, siis Portugal sai kodus 1 võitu, France on aga võõrsil 1 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Portugal: n/a
  • France: n/a

Portugal vs France tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Portugal ja France kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2021-06-23 Portugal 2 – 2 France
2020-11-14 Portugal 0 – 1 France
2020-10-11 France 0 – 0 Portugal
2016-07-10 Portugal 1 – 0 France

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Portugal vs France H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Portugal vs France mängu kohta?