Partizan vs Olympiakos

Partizan vs OlympiakosPartizanOlympiakos

🏀 2024-03-28 – Euroliiga

 

Partizan vs Olympiakos Ennustused

Vaadates kiiresti läbi Partizan ja Olympiakos vahelised H2H tulemused ja iga meeskonna võidumäärad, saame arvutada selle korvpallimängu matši võitja tõenäosuse.

Partizan vs Olympiakos panustamise nõuanded

Meie ennustus Partizan vs Olympiakos mänguks, mis peetakse Euroliiga-s 2024-03-28, põhineb iga meeskonna vormiandmetel ja H2H statistikal. Klõpsake nupul Avalda Ennustus, et vaadata meie mänguvõitja ennustusnõuandeid.

Partizan vs Olympiakos panustamise nõuanded

Meie ennustus Partizan vs Olympiakos mänguks, mis peetakse Euroliiga-s 2024-03-28, põhineb iga meeskonna vormiandmetel ja H2H statistikal. Klõpsake nupul Avalda Ennustus, et vaadata meie mänguvõitja ennustusnõuandeid.

Soovitame enne panustamise eesmärgil matši võitja otsustamist vaadata põhjalikumat statistikat ja teha oma arvamus. Parim on vaadata statistikat BasketballStats247.com andmete põhjal ise ja valida parimad panustamisvõimalused.

Kus saab panustada Partizan vs Olympiakos mängule?

Allpool on loetletud mõned soovitatud veebisaidid, kus saate teha matši võitja panuseid Partizan vs Olympiakos mängule, samuti mõned muud kihlveoturud, nagu üle/alla, poolaja võitja ja nii edasi:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Meie soovitus nendele operaatoritele põhineb kasutajate arvustustel ja valdkonna kogemustel. Lisaks pakuvad need kihlveokontorid uutele kasutajatele registreerimisboonuseid ning on suurepärased panustamiseks teistele spordialadele, nagu jalgpall, tennis, käsipall ja 20+ muud spordialad. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Partizan vs Olympiakos mängu eelvaated

Euroliiga-s mängitav Partizan vs Olympiakos mäng algab 2024-03-28 kell 19:30 GMT aja järgi. Kodumeeskonnal on viimasest -st mängust võitu, Olympiakos on viimase 22 mängu võiduprotsent 0.909.

Kui rääkida kahe meeskonna viimasest 4-st kohtumisest, siis Partizan meeskonnal on kodus 1 võitu, Olympiakos aga 0 võitu võõrsil mängides.

Praegusel hooajal on Partizan keskmine punktide vahe punkti, Olympiakos aga 17.1 punkti:

  • Partizan: keskmist punkti poolt, keskmist punkti vastu
  • Olympiakos: 85.1 keskmist punkti poolt, 68.0 keskmist punkti vastu

Partizan vs Olympiakos tulemused

Allolevas tabelis on toodud Partizan ja Olympiakos viimase 5 vastastikuse kohtumise tulemused:

Kuupäev Tulemused
2023-10-19 Olympiakos 98 – 94 Partizan
2023-03-24 Partizan 90 – 75 Olympiakos
2022-11-10 Olympiakos 87 – 58 Partizan
n/a n/a

Lisaks nende mängude lõpptulemustele saate vaadata rohkem H2H andmeid Partizan vs Olympiakos game kohta koos praeguse meeskonnavormi ja tabeliseisuga.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Partizan vs Olympiakos mängu kohta?