Paide vs Kuressaare

Paide vs KuressaarePaideKuressaare

⚽ 2024-04-06 – Meistriliiga

 

Paide vs Kuressaare Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Paide vs Kuressaare panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-06 Meistriliiga peetava Paide - Kuressaare mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Paide vs Kuressaare panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-06 Meistriliiga peetava Paide - Kuressaare mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Paide vs Kuressaare mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Paide vs Kuressaare mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Paide vs Kuressaare mängu eelvaated

Paide ja Kuressaare mäng toimub 2024-04-06. See Meistriliiga kohtumine algab kell 11:30 GMT. Treener I. Stojković juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 3 võitu, Kuressaare aga 2 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Paide vs Kuressaare vastamisi kohtumisi, siis Paide sai kodus 1 võitu, Kuressaare on aga võõrsil 1 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Paide: R. Saarma(1 goals/match);
  • Kuressaare: n/a

Paide vs Kuressaare tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Paide ja Kuressaare kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-10-22 Paide 1 – 0 Kuressaare
2023-07-23 Kuressaare 0 – 4 Paide
2023-05-07 Kuressaare 1 – 4 Paide
2023-03-15 Paide 0 – 1 Kuressaare

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Paide vs Kuressaare H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Paide vs Kuressaare mängu kohta?