Osasuna vs Valencia

Osasuna vs ValenciaOsasunaValencia

⚽ 2024-04-15 – La Liga

 

Osasuna vs Valencia Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Osasuna vs Valencia panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-15 La Liga peetava Osasuna - Valencia mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Osasuna vs Valencia panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-15 La Liga peetava Osasuna - Valencia mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Osasuna vs Valencia mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Osasuna vs Valencia mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Osasuna vs Valencia mängu eelvaated

Osasuna ja Valencia mäng toimub 2024-04-15. See La Liga kohtumine algab kell 19:00 GMT. Treener Arrasate juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 2 võitu, Valencia aga 2 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Osasuna vs Valencia vastamisi kohtumisi, siis Osasuna sai kodus 0 võitu, Valencia on aga võõrsil 1 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Osasuna: n/a
  • Valencia: n/a

Osasuna vs Valencia tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Osasuna ja Valencia kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-08-27 Valencia 1 – 2 Osasuna
2023-03-11 Valencia 1 – 0 Osasuna
2022-10-07 Osasuna 1 – 2 Valencia
2022-04-16 Valencia 1 – 2 Osasuna

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Osasuna vs Valencia H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Osasuna vs Valencia mängu kohta?