Olympique Marseille vs PSG

Olympique Marseille vs PSGOlympique MarseillePSG

⚽ 2024-03-31 – Ligue 1

 

Olympique Marseille vs PSG Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Olympique Marseille vs PSG panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-31 Ligue 1 peetava Olympique Marseille - PSG mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Olympique Marseille vs PSG panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-31 Ligue 1 peetava Olympique Marseille - PSG mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Olympique Marseille vs PSG mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Olympique Marseille vs PSG mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Olympique Marseille vs PSG mängu eelvaated

Olympique Marseille ja PSG mäng toimub 2024-03-31. See Ligue 1 kohtumine algab kell 18:45 GMT. Treener J. Gasset juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 3 võitu, PSG aga 3 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Olympique Marseille vs PSG vastamisi kohtumisi, siis Olympique Marseille sai kodus 1 võitu, PSG on aga võõrsil 1 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Olympique Marseille: n/a
  • PSG: K. Mbappé(1 goals/match);

Olympique Marseille vs PSG tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Olympique Marseille ja PSG kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-09-24 PSG 4 – 0 Olympique Marseille
2023-02-26 Olympique Marseille 0 – 3 PSG
2023-02-08 Olympique Marseille 2 – 1 PSG
2022-10-16 PSG 1 – 0 Olympique Marseille

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Olympique Marseille vs PSG H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Olympique Marseille vs PSG mängu kohta?