Olympique Lyonnais vs Reims

Olympique Lyonnais vs ReimsOlympique LyonnaisReims

⚽ 2024-03-30 – Ligue 1

 

Olympique Lyonnais vs Reims Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Olympique Lyonnais vs Reims panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-30 Ligue 1 peetava Olympique Lyonnais - Reims mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Olympique Lyonnais vs Reims panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-30 Ligue 1 peetava Olympique Lyonnais - Reims mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Olympique Lyonnais vs Reims mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Olympique Lyonnais vs Reims mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Olympique Lyonnais vs Reims mängu eelvaated

Olympique Lyonnais ja Reims mäng toimub 2024-03-30. See Ligue 1 kohtumine algab kell 20:00 GMT. Treener P. Sage juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 3 võitu, Reims aga 2 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Olympique Lyonnais vs Reims vastamisi kohtumisi, siis Olympique Lyonnais sai kodus 1 võitu, Reims on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Olympique Lyonnais: n/a
  • Reims: n/a

Olympique Lyonnais vs Reims tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Olympique Lyonnais ja Reims kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-10-01 Reims 2 – 0 Olympique Lyonnais
2023-05-27 Olympique Lyonnais 3 – 0 Reims
2022-08-28 Reims 1 – 1 Olympique Lyonnais
2022-03-20 Reims 0 – 0 Olympique Lyonnais

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Olympique Lyonnais vs Reims H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Olympique Lyonnais vs Reims mängu kohta?