Olympique Lyonnais vs Monaco

Olympique Lyonnais vs MonacoOlympique LyonnaisMonaco

⚽ 2024-04-28 – Ligue 1

 

Olympique Lyonnais vs Monaco Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Olympique Lyonnais vs Monaco panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-28 Ligue 1 peetava Olympique Lyonnais - Monaco mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Olympique Lyonnais vs Monaco panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-28 Ligue 1 peetava Olympique Lyonnais - Monaco mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Olympique Lyonnais vs Monaco mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Olympique Lyonnais vs Monaco mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Olympique Lyonnais vs Monaco mängu eelvaated

Olympique Lyonnais ja Monaco mäng toimub 2024-04-28. See Ligue 1 kohtumine algab kell 17:00 GMT. Treener P. Sage juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 3 võitu, Monaco aga 4 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Olympique Lyonnais vs Monaco vastamisi kohtumisi, siis Olympique Lyonnais sai kodus 1 võitu, Monaco on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Olympique Lyonnais: n/a
  • Monaco: n/a

Olympique Lyonnais vs Monaco tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Olympique Lyonnais ja Monaco kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-12-15 Monaco 0 – 1 Olympique Lyonnais
2023-05-19 Olympique Lyonnais 3 – 1 Monaco
2022-09-11 Monaco 2 – 1 Olympique Lyonnais
2022-02-05 Monaco 2 – 0 Olympique Lyonnais

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Olympique Lyonnais vs Monaco H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Olympique Lyonnais vs Monaco mängu kohta?