Olimpia Milano vs Partizan

Olimpia Milano vs PartizanOlimpia MilanoPartizan

🏀 2024-03-08 – Euroliiga

 

Olimpia Milano vs Partizan Ennustused

Vaadates kiiresti läbi Olimpia Milano ja Partizan vahelised H2H tulemused ja iga meeskonna võidumäärad, saame arvutada selle korvpallimängu matši võitja tõenäosuse.

Olimpia Milano vs Partizan panustamise nõuanded

Meie ennustus Olimpia Milano vs Partizan mänguks, mis peetakse Euroliiga-s 2024-03-08, põhineb iga meeskonna vormiandmetel ja H2H statistikal. Klõpsake nupul Avalda Ennustus, et vaadata meie mänguvõitja ennustusnõuandeid.

Olimpia Milano vs Partizan panustamise nõuanded

Meie ennustus Olimpia Milano vs Partizan mänguks, mis peetakse Euroliiga-s 2024-03-08, põhineb iga meeskonna vormiandmetel ja H2H statistikal. Klõpsake nupul Avalda Ennustus, et vaadata meie mänguvõitja ennustusnõuandeid.

Soovitame enne panustamise eesmärgil matši võitja otsustamist vaadata põhjalikumat statistikat ja teha oma arvamus. Parim on vaadata statistikat BasketballStats247.com andmete põhjal ise ja valida parimad panustamisvõimalused.

Kus saab panustada Olimpia Milano vs Partizan mängule?

Allpool on loetletud mõned soovitatud veebisaidid, kus saate teha matši võitja panuseid Olimpia Milano vs Partizan mängule, samuti mõned muud kihlveoturud, nagu üle/alla, poolaja võitja ja nii edasi:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Meie soovitus nendele operaatoritele põhineb kasutajate arvustustel ja valdkonna kogemustel. Lisaks pakuvad need kihlveokontorid uutele kasutajatele registreerimisboonuseid ning on suurepärased panustamiseks teistele spordialadele, nagu jalgpall, tennis, käsipall ja 20+ muud spordialad. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Olimpia Milano vs Partizan mängu eelvaated

Euroliiga-s mängitav Olimpia Milano vs Partizan mäng algab 2024-03-08 kell 19:30 GMT aja järgi. Kodumeeskonnal on viimasest 21-st mängust 15 võitu, Partizan on viimase mängu võiduprotsent .

Kui rääkida kahe meeskonna viimasest 4-st kohtumisest, siis Olimpia Milano meeskonnal on kodus 1 võitu, Partizan aga 0 võitu võõrsil mängides.

Praegusel hooajal on Olimpia Milano keskmine punktide vahe 7.1 punkti, Partizan aga punkti:

  • Olimpia Milano: 79.5 keskmist punkti poolt, 72.4 keskmist punkti vastu
  • Partizan: keskmist punkti poolt, keskmist punkti vastu

Olimpia Milano vs Partizan tulemused

Allolevas tabelis on toodud Olimpia Milano ja Partizan viimase 5 vastastikuse kohtumise tulemused:

Kuupäev Tulemused
2023-12-07 Partizan 82 – 69 Olimpia Milano
2023-03-09 Olimpia Milano 76 – 62 Partizan
2022-10-18 Partizan 75 – 80 Olimpia Milano
n/a n/a

Lisaks nende mängude lõpptulemustele saate vaadata rohkem H2H andmeid Olimpia Milano vs Partizan game kohta koos praeguse meeskonnavormi ja tabeliseisuga.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Olimpia Milano vs Partizan mängu kohta?