Nottingham Forest vs Crystal Palace

Nottingham Forest vs Crystal PalaceNottingham ForestCrystal Palace

⚽ 2024-03-30 – Premier League

 

Nottingham Forest vs Crystal Palace Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Nottingham Forest vs Crystal Palace panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-30 Premier League peetava Nottingham Forest - Crystal Palace mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Nottingham Forest vs Crystal Palace panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-30 Premier League peetava Nottingham Forest - Crystal Palace mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Nottingham Forest vs Crystal Palace mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Nottingham Forest vs Crystal Palace mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Nottingham Forest vs Crystal Palace mängu eelvaated

Nottingham Forest ja Crystal Palace mäng toimub 2024-03-30. See Premier League kohtumine algab kell 15:00 GMT. Treener Nuno Espírito Santo juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 0 võitu, Crystal Palace aga 1 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Nottingham Forest vs Crystal Palace vastamisi kohtumisi, siis Nottingham Forest sai kodus 1 võitu, Crystal Palace on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Nottingham Forest: n/a
  • Crystal Palace: n/a

Nottingham Forest vs Crystal Palace tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Nottingham Forest ja Crystal Palace kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-10-07 Crystal Palace 0 – 0 Nottingham Forest
2023-05-28 Crystal Palace 1 – 1 Nottingham Forest
2022-11-12 Nottingham Forest 1 – 0 Crystal Palace
n/a n/a

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Nottingham Forest vs Crystal Palace H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Nottingham Forest vs Crystal Palace mängu kohta?