Nõmme United vs Tallinna Kalev

Nõmme United vs Tallinna KalevNõmme UnitedTallinna Kalev

⚽ 2024-04-20 – Meistriliiga

 

Nõmme United vs Tallinna Kalev Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Nõmme United vs Tallinna Kalev panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-20 Meistriliiga peetava Nõmme United - Tallinna Kalev mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Nõmme United vs Tallinna Kalev panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-20 Meistriliiga peetava Nõmme United - Tallinna Kalev mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Nõmme United vs Tallinna Kalev mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Nõmme United vs Tallinna Kalev mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Nõmme United vs Tallinna Kalev mängu eelvaated

Nõmme United ja Tallinna Kalev mäng toimub 2024-04-20. See Meistriliiga kohtumine algab kell 09:30 GMT. Treener J. Sarajärvi juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 1 võitu, Tallinna Kalev aga 1 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Nõmme United vs Tallinna Kalev vastamisi kohtumisi, siis Nõmme United sai kodus 0 võitu, Tallinna Kalev on aga võõrsil 1 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Nõmme United: n/a
  • Tallinna Kalev: n/a

Nõmme United vs Tallinna Kalev tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Nõmme United ja Tallinna Kalev kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2021-11-06 Nõmme United 0 – 2 Tallinna Kalev
2021-11-03 Nõmme United 2 – 2 Tallinna Kalev
2021-10-22 Tallinna Kalev 2 – 2 Nõmme United
2021-03-04 Tallinna Kalev 2 – 0 Nõmme United

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Nõmme United vs Tallinna Kalev H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Nõmme United vs Tallinna Kalev mängu kohta?