Nõmme Kalju vs Vaprus

Nõmme Kalju vs VaprusNõmme KaljuVaprus

⚽ 2024-07-03 – Meistriliiga

 

Nõmme Kalju vs Vaprus Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Nõmme Kalju vs Vaprus panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-07-03 Meistriliiga peetava Nõmme Kalju - Vaprus mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Nõmme Kalju vs Vaprus panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-07-03 Meistriliiga peetava Nõmme Kalju - Vaprus mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Nõmme Kalju vs Vaprus mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Nõmme Kalju vs Vaprus mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Nõmme Kalju vs Vaprus mängu eelvaated

Nõmme Kalju ja Vaprus mäng toimub 2024-07-03. See Meistriliiga kohtumine algab kell 15:00 GMT. Treener N. Andreev juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 1 võitu, Vaprus aga 1 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Nõmme Kalju vs Vaprus vastamisi kohtumisi, siis Nõmme Kalju sai kodus 1 võitu, Vaprus on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Nõmme Kalju: P. David(0.88 goals/match);
  • Vaprus: n/a

Nõmme Kalju vs Vaprus tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Nõmme Kalju ja Vaprus kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2024-03-30 Vaprus 1 – 2 Nõmme Kalju
2023-10-07 Nõmme Kalju 1 – 1 Vaprus
2023-08-19 Vaprus 3 – 3 Nõmme Kalju
2023-06-06 Nõmme Kalju 1 – 0 Vaprus

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Nõmme Kalju vs Vaprus H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Nõmme Kalju vs Vaprus mängu kohta?