Nõmme Kalju vs Flora

Nõmme Kalju vs FloraNõmme KaljuFlora

⚽ 2024-06-15 – Meistriliiga

 

Nõmme Kalju vs Flora Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Nõmme Kalju vs Flora panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-06-15 Meistriliiga peetava Nõmme Kalju - Flora mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Nõmme Kalju vs Flora panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-06-15 Meistriliiga peetava Nõmme Kalju - Flora mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Nõmme Kalju vs Flora mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Nõmme Kalju vs Flora mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Nõmme Kalju vs Flora mängu eelvaated

Nõmme Kalju ja Flora mäng toimub 2024-06-15. See Meistriliiga kohtumine algab kell 09:00 GMT. Treener N. Andreev juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 2 võitu, Flora aga 4 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Nõmme Kalju vs Flora vastamisi kohtumisi, siis Nõmme Kalju sai kodus 0 võitu, Flora on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Nõmme Kalju: P. David(0.86 goals/match);
  • Flora: n/a

Nõmme Kalju vs Flora tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Nõmme Kalju ja Flora kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2024-04-21 Flora 2 – 2 Nõmme Kalju
2023-11-11 Flora 0 – 0 Nõmme Kalju
2023-09-17 Nõmme Kalju 0 – 0 Flora
2023-05-07 Flora 3 – 1 Nõmme Kalju

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Nõmme Kalju vs Flora H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Nõmme Kalju vs Flora mängu kohta?