Newcastle United vs Wolverhampton Wanderers

Newcastle United vs Wolverhampton WanderersNewcastle UnitedWolverhampton Wanderers

⚽ 2024-03-02 – Premier League

 

Newcastle United vs Wolverhampton Wanderers Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Newcastle United vs Wolverhampton Wanderers panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-02 Premier League peetava Newcastle United - Wolverhampton Wanderers mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Newcastle United vs Wolverhampton Wanderers panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-02 Premier League peetava Newcastle United - Wolverhampton Wanderers mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Newcastle United vs Wolverhampton Wanderers mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Newcastle United vs Wolverhampton Wanderers mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Newcastle United vs Wolverhampton Wanderers mängu eelvaated

Newcastle United ja Wolverhampton Wanderers mäng toimub 2024-03-02. See Premier League kohtumine algab kell 15:00 GMT. Treener E. Howe juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 1 võitu, Wolverhampton Wanderers aga 4 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Newcastle United vs Wolverhampton Wanderers vastamisi kohtumisi, siis Newcastle United sai kodus 2 võitu, Wolverhampton Wanderers on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Newcastle United: n/a
  • Wolverhampton Wanderers: n/a

Newcastle United vs Wolverhampton Wanderers tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Newcastle United ja Wolverhampton Wanderers kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-10-28 Wolverhampton Wanderers 2 – 2 Newcastle United
2023-03-12 Newcastle United 2 – 1 Wolverhampton Wanderers
2022-08-28 Wolverhampton Wanderers 1 – 1 Newcastle United
2022-04-08 Newcastle United 1 – 0 Wolverhampton Wanderers

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Newcastle United vs Wolverhampton Wanderers H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Newcastle United vs Wolverhampton Wanderers mängu kohta?