Netherlands vs Austria

Netherlands vs AustriaNetherlandsAustria

⚽ 2024-06-25 – Euro

 

Netherlands vs Austria Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Netherlands vs Austria panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-06-25 Euro peetava Netherlands - Austria mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Netherlands vs Austria panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-06-25 Euro peetava Netherlands - Austria mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Netherlands vs Austria mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Netherlands vs Austria mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Netherlands vs Austria mängu eelvaated

Netherlands ja Austria mäng toimub 2024-06-25. See Euro kohtumine algab kell 16:00 GMT. Treener R. Koeman juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 3 võitu, Austria aga 3 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Netherlands vs Austria vastamisi kohtumisi, siis Netherlands sai kodus 1 võitu, Austria on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Netherlands: W. Weghorst(1 goals/match);C. Gakpo(1 goals/match);
  • Austria: n/a

Netherlands vs Austria tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Netherlands ja Austria kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2021-06-17 Netherlands 2 – 0 Austria
2016-06-04 Austria 0 – 2 Netherlands
n/a n/a
n/a n/a

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Netherlands vs Austria H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Netherlands vs Austria mängu kohta?