Napoli vs Juventus

Napoli vs JuventusNapoliJuventus

⚽ 2024-03-03 – Serie A

 

Napoli vs Juventus Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Napoli vs Juventus panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-03 Serie A peetava Napoli - Juventus mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Napoli vs Juventus panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-03 Serie A peetava Napoli - Juventus mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Napoli vs Juventus mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Napoli vs Juventus mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Napoli vs Juventus mängu eelvaated

Napoli ja Juventus mäng toimub 2024-03-03. See Serie A kohtumine algab kell 19:45 GMT. Treener F. Calzona juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 1 võitu, Juventus aga 1 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Napoli vs Juventus vastamisi kohtumisi, siis Napoli sai kodus 1 võitu, Juventus on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Napoli: n/a
  • Juventus: n/a

Napoli vs Juventus tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Napoli ja Juventus kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-12-08 Juventus 1 – 0 Napoli
2023-04-23 Juventus 0 – 1 Napoli
2023-01-13 Napoli 5 – 1 Juventus
2022-01-06 Juventus 1 – 1 Napoli

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Napoli vs Juventus H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Napoli vs Juventus mängu kohta?