Monza vs Napoli

Monza vs NapoliMonzaNapoli

⚽ 2024-04-07 – Serie A

 

Monza vs Napoli Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Monza vs Napoli panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-07 Serie A peetava Monza - Napoli mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Monza vs Napoli panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-07 Serie A peetava Monza - Napoli mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Monza vs Napoli mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Monza vs Napoli mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Monza vs Napoli mängu eelvaated

Monza ja Napoli mäng toimub 2024-04-07. See Serie A kohtumine algab kell 13:00 GMT. Treener R. Palladino juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 3 võitu, Napoli aga 1 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Monza vs Napoli vastamisi kohtumisi, siis Monza sai kodus 1 võitu, Napoli on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Monza: n/a
  • Napoli: n/a

Monza vs Napoli tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Monza ja Napoli kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-12-29 Napoli 0 – 0 Monza
2023-05-14 Monza 2 – 0 Napoli
2022-08-21 Napoli 4 – 0 Monza
n/a n/a

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Monza vs Napoli H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Monza vs Napoli mängu kohta?