Minnesota Timberwolves vs Portland Trail Blazers

Minnesota Timberwolves vs Portland Trail BlazersMinnesota TimberwolvesPortland Trail Blazers

🏀 2024-03-05 – NBA

 

Minnesota Timberwolves vs Portland Trail Blazers Ennustused

Vaadates kiiresti läbi Minnesota Timberwolves ja Portland Trail Blazers vahelised H2H tulemused ja iga meeskonna võidumäärad, saame arvutada selle korvpallimängu matši võitja tõenäosuse.

Minnesota Timberwolves vs Portland Trail Blazers panustamise nõuanded

Meie ennustus Minnesota Timberwolves vs Portland Trail Blazers mänguks, mis peetakse NBA-s 2024-03-05, põhineb iga meeskonna vormiandmetel ja H2H statistikal. Klõpsake nupul Avalda Ennustus, et vaadata meie mänguvõitja ennustusnõuandeid.

Minnesota Timberwolves vs Portland Trail Blazers panustamise nõuanded

Meie ennustus Minnesota Timberwolves vs Portland Trail Blazers mänguks, mis peetakse NBA-s 2024-03-05, põhineb iga meeskonna vormiandmetel ja H2H statistikal. Klõpsake nupul Avalda Ennustus, et vaadata meie mänguvõitja ennustusnõuandeid.

Soovitame enne panustamise eesmärgil matši võitja otsustamist vaadata põhjalikumat statistikat ja teha oma arvamus. Parim on vaadata statistikat BasketballStats247.com andmete põhjal ise ja valida parimad panustamisvõimalused.

Kus saab panustada Minnesota Timberwolves vs Portland Trail Blazers mängule?

Allpool on loetletud mõned soovitatud veebisaidid, kus saate teha matši võitja panuseid Minnesota Timberwolves vs Portland Trail Blazers mängule, samuti mõned muud kihlveoturud, nagu üle/alla, poolaja võitja ja nii edasi:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Meie soovitus nendele operaatoritele põhineb kasutajate arvustustel ja valdkonna kogemustel. Lisaks pakuvad need kihlveokontorid uutele kasutajatele registreerimisboonuseid ning on suurepärased panustamiseks teistele spordialadele, nagu jalgpall, tennis, käsipall ja 20+ muud spordialad. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Minnesota Timberwolves vs Portland Trail Blazers mängu eelvaated

NBA-s mängitav Minnesota Timberwolves vs Portland Trail Blazers mäng algab 2024-03-05 kell 02:00 GMT aja järgi. Kodumeeskonnal on viimasest 60-st mängust 42 võitu, Portland Trail Blazers on viimase 59 mängu võiduprotsent 0.288.

Kui rääkida kahe meeskonna viimasest 4-st kohtumisest, siis Minnesota Timberwolves meeskonnal on kodus 1 võitu, Portland Trail Blazers aga 1 võitu võõrsil mängides.

Praegusel hooajal on Minnesota Timberwolves keskmine punktide vahe 7.1 punkti, Portland Trail Blazers aga -8.1 punkti:

  • Minnesota Timberwolves: 113.7 keskmist punkti poolt, 106.6 keskmist punkti vastu
  • Portland Trail Blazers: 107.5 keskmist punkti poolt, 115.6 keskmist punkti vastu

Minnesota Timberwolves vs Portland Trail Blazers tulemused

Allolevas tabelis on toodud Minnesota Timberwolves ja Portland Trail Blazers viimase 5 vastastikuse kohtumise tulemused:

Kuupäev Tulemused
2024-02-16 Portland Trail Blazers 91 – 128 Minnesota Timberwolves
2024-02-14 Portland Trail Blazers 109 – 121 Minnesota Timberwolves
2024-01-13 Minnesota Timberwolves 116 – 93 Portland Trail Blazers
2023-04-02 Minnesota Timberwolves 105 – 107 Portland Trail Blazers

Lisaks nende mängude lõpptulemustele saate vaadata rohkem H2H andmeid Minnesota Timberwolves vs Portland Trail Blazers game kohta koos praeguse meeskonnavormi ja tabeliseisuga.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Minnesota Timberwolves vs Portland Trail Blazers mängu kohta?