Manchester United vs Burnley

Manchester United vs BurnleyManchester UnitedBurnley

⚽ 2024-04-27 – Premier League

 

Manchester United vs Burnley Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Manchester United vs Burnley panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-27 Premier League peetava Manchester United - Burnley mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Manchester United vs Burnley panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-27 Premier League peetava Manchester United - Burnley mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Manchester United vs Burnley mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Manchester United vs Burnley mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Manchester United vs Burnley mängu eelvaated

Manchester United ja Burnley mäng toimub 2024-04-27. See Premier League kohtumine algab kell 14:00 GMT. Treener E. ten Hag juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 1 võitu, Burnley aga 1 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Manchester United vs Burnley vastamisi kohtumisi, siis Manchester United sai kodus 2 võitu, Burnley on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Manchester United: n/a
  • Burnley: n/a

Manchester United vs Burnley tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Manchester United ja Burnley kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-09-23 Burnley 0 – 1 Manchester United
2022-12-21 Manchester United 2 – 0 Burnley
2022-02-08 Burnley 1 – 1 Manchester United
2021-12-30 Manchester United 3 – 1 Burnley

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Manchester United vs Burnley H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Manchester United vs Burnley mängu kohta?