Manchester City vs Real Madrid

Manchester City vs Real MadridManchester CityReal Madrid

⚽ 2024-04-17 – UEFA Champions League

 

Manchester City vs Real Madrid Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Manchester City vs Real Madrid panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-17 UEFA Champions League peetava Manchester City - Real Madrid mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Manchester City vs Real Madrid panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-17 UEFA Champions League peetava Manchester City - Real Madrid mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Manchester City vs Real Madrid mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Manchester City vs Real Madrid mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Manchester City vs Real Madrid mängu eelvaated

Manchester City ja Real Madrid mäng toimub 2024-04-17. See UEFA Champions League kohtumine algab kell 19:00 GMT. Treener Pep Guardiola juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 3 võitu, Real Madrid aga 4 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Manchester City vs Real Madrid vastamisi kohtumisi, siis Manchester City sai kodus 1 võitu, Real Madrid on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Manchester City: K. De Bruyne(1 goals/match);E. Haaland(0.86 goals/match);J. Álvarez(1 goals/match);
  • Real Madrid: n/a

Manchester City vs Real Madrid tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Manchester City ja Real Madrid kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2024-04-09 Real Madrid 3 – 3 Manchester City
2023-05-17 Manchester City 4 – 0 Real Madrid
2023-05-09 Real Madrid 1 – 1 Manchester City
2022-05-04 Real Madrid 3 – 1 Manchester City

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Manchester City vs Real Madrid H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Manchester City vs Real Madrid mängu kohta?