Manchester City vs Arsenal

Manchester City vs ArsenalManchester CityArsenal

⚽ 2024-03-31 – Premier League

 

Manchester City vs Arsenal Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Manchester City vs Arsenal panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-31 Premier League peetava Manchester City - Arsenal mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Manchester City vs Arsenal panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-31 Premier League peetava Manchester City - Arsenal mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Manchester City vs Arsenal mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Manchester City vs Arsenal mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Manchester City vs Arsenal mängu eelvaated

Manchester City ja Arsenal mäng toimub 2024-03-31. See Premier League kohtumine algab kell 15:30 GMT. Treener Pep Guardiola juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 4 võitu, Arsenal aga 4 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Manchester City vs Arsenal vastamisi kohtumisi, siis Manchester City sai kodus 2 võitu, Arsenal on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Manchester City: n/a
  • Arsenal: n/a

Manchester City vs Arsenal tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Manchester City ja Arsenal kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-10-08 Arsenal 1 – 0 Manchester City
2023-04-26 Manchester City 4 – 1 Arsenal
2023-02-15 Arsenal 1 – 3 Manchester City
2023-01-27 Manchester City 1 – 0 Arsenal

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Manchester City vs Arsenal H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Manchester City vs Arsenal mängu kohta?