Mallorca vs Real Madrid

Mallorca vs Real MadridMallorcaReal Madrid

⚽ 2024-04-13 – La Liga

 

Mallorca vs Real Madrid Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Mallorca vs Real Madrid panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-13 La Liga peetava Mallorca - Real Madrid mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Mallorca vs Real Madrid panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-13 La Liga peetava Mallorca - Real Madrid mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Mallorca vs Real Madrid mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Mallorca vs Real Madrid mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Mallorca vs Real Madrid mängu eelvaated

Mallorca ja Real Madrid mäng toimub 2024-04-13. See La Liga kohtumine algab kell 16:30 GMT. Treener J. Aguirre juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 2 võitu, Real Madrid aga 3 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Mallorca vs Real Madrid vastamisi kohtumisi, siis Mallorca sai kodus 1 võitu, Real Madrid on aga võõrsil 1 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Mallorca: n/a
  • Real Madrid: n/a

Mallorca vs Real Madrid tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Mallorca ja Real Madrid kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2024-01-03 Real Madrid 1 – 0 Mallorca
2023-02-05 Mallorca 1 – 0 Real Madrid
2022-09-11 Real Madrid 4 – 1 Mallorca
2022-03-14 Mallorca 0 – 3 Real Madrid

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Mallorca vs Real Madrid H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Mallorca vs Real Madrid mängu kohta?