Mallorca vs Girona

Mallorca vs GironaMallorcaGirona

⚽ 2024-03-03 – La Liga

 

Mallorca vs Girona Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Mallorca vs Girona panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-03 La Liga peetava Mallorca - Girona mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Mallorca vs Girona panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-03 La Liga peetava Mallorca - Girona mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Mallorca vs Girona mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Mallorca vs Girona mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Mallorca vs Girona mängu eelvaated

Mallorca ja Girona mäng toimub 2024-03-03. See La Liga kohtumine algab kell 17:30 GMT. Treener J. Aguirre juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 1 võitu, Girona aga 2 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Mallorca vs Girona vastamisi kohtumisi, siis Mallorca sai kodus 1 võitu, Girona on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Mallorca: n/a
  • Girona: n/a

Mallorca vs Girona tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Mallorca ja Girona kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2024-01-24 Mallorca 3 – 2 Girona
2023-09-23 Girona 5 – 3 Mallorca
2023-05-04 Girona 2 – 1 Mallorca
2022-09-03 Mallorca 1 – 1 Girona

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Mallorca vs Girona H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Mallorca vs Girona mängu kohta?