Luton Town vs AFC Bournemouth

Luton Town vs AFC BournemouthLuton TownAFC Bournemouth

⚽ 2024-04-06 – Premier League

 

Luton Town vs AFC Bournemouth Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Luton Town vs AFC Bournemouth panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-06 Premier League peetava Luton Town - AFC Bournemouth mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Luton Town vs AFC Bournemouth panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-06 Premier League peetava Luton Town - AFC Bournemouth mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Luton Town vs AFC Bournemouth mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Luton Town vs AFC Bournemouth mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Luton Town vs AFC Bournemouth mängu eelvaated

Luton Town ja AFC Bournemouth mäng toimub 2024-04-06. See Premier League kohtumine algab kell 14:00 GMT. Treener R. Edwards juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 0 võitu, AFC Bournemouth aga 4 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Luton Town vs AFC Bournemouth vastamisi kohtumisi, siis Luton Town sai kodus 1 võitu, AFC Bournemouth on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Luton Town: n/a
  • AFC Bournemouth: n/a

Luton Town vs AFC Bournemouth tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Luton Town ja AFC Bournemouth kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2024-03-13 AFC Bournemouth 4 – 3 Luton Town
2022-01-15 Luton Town 3 – 2 AFC Bournemouth
2021-09-25 AFC Bournemouth 2 – 1 Luton Town
2021-01-16 AFC Bournemouth 0 – 1 Luton Town

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Luton Town vs AFC Bournemouth H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Luton Town vs AFC Bournemouth mängu kohta?