Lorient vs Olympique Lyonnais

Lorient vs Olympique LyonnaisLorientOlympique Lyonnais

⚽ 2024-03-09 – Ligue 1

 

Lorient vs Olympique Lyonnais Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Lorient vs Olympique Lyonnais panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-09 Ligue 1 peetava Lorient - Olympique Lyonnais mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Lorient vs Olympique Lyonnais panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-09 Ligue 1 peetava Lorient - Olympique Lyonnais mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Lorient vs Olympique Lyonnais mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Lorient vs Olympique Lyonnais mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Lorient vs Olympique Lyonnais mängu eelvaated

Lorient ja Olympique Lyonnais mäng toimub 2024-03-09. See Ligue 1 kohtumine algab kell 16:00 GMT. Treener R. Le Bris juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 4 võitu, Olympique Lyonnais aga 3 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Lorient vs Olympique Lyonnais vastamisi kohtumisi, siis Lorient sai kodus 1 võitu, Olympique Lyonnais on aga võõrsil 1 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Lorient: M. Bamba(1 goals/match);
  • Olympique Lyonnais: n/a

Lorient vs Olympique Lyonnais tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Lorient ja Olympique Lyonnais kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-10-08 Olympique Lyonnais 3 – 3 Lorient
2023-03-05 Olympique Lyonnais 0 – 0 Lorient
2022-09-07 Lorient 3 – 1 Olympique Lyonnais
2022-03-04 Lorient 1 – 4 Olympique Lyonnais

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Lorient vs Olympique Lyonnais H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Lorient vs Olympique Lyonnais mängu kohta?