Liverpool vs Sheffield United

Liverpool vs Sheffield UnitedLiverpoolSheffield United

⚽ 2024-04-04 – Premier League

 

Liverpool vs Sheffield United Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Liverpool vs Sheffield United panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-04 Premier League peetava Liverpool - Sheffield United mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Liverpool vs Sheffield United panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-04 Premier League peetava Liverpool - Sheffield United mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Liverpool vs Sheffield United mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Liverpool vs Sheffield United mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Liverpool vs Sheffield United mängu eelvaated

Liverpool ja Sheffield United mäng toimub 2024-04-04. See Premier League kohtumine algab kell 18:30 GMT. Treener J. Klopp juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 3 võitu, Sheffield United aga 0 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Liverpool vs Sheffield United vastamisi kohtumisi, siis Liverpool sai kodus 2 võitu, Sheffield United on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Liverpool: n/a
  • Sheffield United: n/a

Liverpool vs Sheffield United tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Liverpool ja Sheffield United kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-12-06 Sheffield United 0 – 2 Liverpool
2021-02-28 Sheffield United 0 – 2 Liverpool
2020-10-24 Liverpool 2 – 1 Sheffield United
2020-01-02 Liverpool 2 – 0 Sheffield United

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Liverpool vs Sheffield United H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Liverpool vs Sheffield United mängu kohta?