Liverpool vs Manchester City

Liverpool vs Manchester CityLiverpoolManchester City

⚽ 2024-03-10 – Premier League

 

Liverpool vs Manchester City Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Liverpool vs Manchester City panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-10 Premier League peetava Liverpool - Manchester City mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Liverpool vs Manchester City panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-10 Premier League peetava Liverpool - Manchester City mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Liverpool vs Manchester City mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Liverpool vs Manchester City mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Liverpool vs Manchester City mängu eelvaated

Liverpool ja Manchester City mäng toimub 2024-03-10. See Premier League kohtumine algab kell 15:45 GMT. Treener J. Klopp juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 5 võitu, Manchester City aga 5 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Liverpool vs Manchester City vastamisi kohtumisi, siis Liverpool sai kodus 1 võitu, Manchester City on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Liverpool: n/a
  • Manchester City: E. Haaland(0.82 goals/match);

Liverpool vs Manchester City tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Liverpool ja Manchester City kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-11-25 Manchester City 1 – 1 Liverpool
2023-04-01 Manchester City 4 – 1 Liverpool
2022-12-22 Manchester City 3 – 2 Liverpool
2022-10-16 Liverpool 1 – 0 Manchester City

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Liverpool vs Manchester City H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Liverpool vs Manchester City mängu kohta?