Kuressaare vs Tallinna Kalev

Kuressaare vs Tallinna KalevKuressaareTallinna Kalev

⚽ 2024-03-29 – Meistriliiga

 

Kuressaare vs Tallinna Kalev Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Kuressaare vs Tallinna Kalev panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-29 Meistriliiga peetava Kuressaare - Tallinna Kalev mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Kuressaare vs Tallinna Kalev panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-29 Meistriliiga peetava Kuressaare - Tallinna Kalev mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Kuressaare vs Tallinna Kalev mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Kuressaare vs Tallinna Kalev mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Kuressaare vs Tallinna Kalev mängu eelvaated

Kuressaare ja Tallinna Kalev mäng toimub 2024-03-29. See Meistriliiga kohtumine algab kell 12:30 GMT. Treener R. Kozhukhovskyi juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 1 võitu, Tallinna Kalev aga 1 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Kuressaare vs Tallinna Kalev vastamisi kohtumisi, siis Kuressaare sai kodus 0 võitu, Tallinna Kalev on aga võõrsil 1 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Kuressaare: n/a
  • Tallinna Kalev: n/a

Kuressaare vs Tallinna Kalev tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Kuressaare ja Tallinna Kalev kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-10-01 Kuressaare 1 – 1 Tallinna Kalev
2023-07-08 Tallinna Kalev 1 – 3 Kuressaare
2023-05-20 Kuressaare 1 – 2 Tallinna Kalev
2023-04-29 Tallinna Kalev 0 – 3 Kuressaare

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Kuressaare vs Tallinna Kalev H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Kuressaare vs Tallinna Kalev mängu kohta?