Kuressaare vs Paide

Kuressaare vs PaideKuressaarePaide

⚽ 2024-06-28 – Meistriliiga

 

Kuressaare vs Paide Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Kuressaare vs Paide panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-06-28 Meistriliiga peetava Kuressaare - Paide mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Kuressaare vs Paide panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-06-28 Meistriliiga peetava Kuressaare - Paide mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Kuressaare vs Paide mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Kuressaare vs Paide mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Kuressaare vs Paide mängu eelvaated

Kuressaare ja Paide mäng toimub 2024-06-28. See Meistriliiga kohtumine algab kell 16:00 GMT. Treener R. Kozhukhovskyi juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 1 võitu, Paide aga 1 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Kuressaare vs Paide vastamisi kohtumisi, siis Kuressaare sai kodus 0 võitu, Paide on aga võõrsil 2 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Kuressaare: n/a
  • Paide: n/a

Kuressaare vs Paide tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Kuressaare ja Paide kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2024-04-06 Paide 3 – 1 Kuressaare
2023-10-22 Paide 1 – 0 Kuressaare
2023-07-23 Kuressaare 0 – 4 Paide
2023-05-07 Kuressaare 1 – 4 Paide

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Kuressaare vs Paide H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Kuressaare vs Paide mängu kohta?