Kuressaare vs Nõmme Kalju

Kuressaare vs Nõmme KaljuKuressaareNõmme Kalju

⚽ 2024-03-02 – Meistriliiga

 

Kuressaare vs Nõmme Kalju Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Kuressaare vs Nõmme Kalju panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-02 Meistriliiga peetava Kuressaare - Nõmme Kalju mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Kuressaare vs Nõmme Kalju panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-02 Meistriliiga peetava Kuressaare - Nõmme Kalju mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Kuressaare vs Nõmme Kalju mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Kuressaare vs Nõmme Kalju mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Kuressaare vs Nõmme Kalju mängu eelvaated

Kuressaare ja Nõmme Kalju mäng toimub 2024-03-02. See Meistriliiga kohtumine algab kell 10:30 GMT. Treener R. Kozhukhovskyi juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 3 võitu, Nõmme Kalju aga 1 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Kuressaare vs Nõmme Kalju vastamisi kohtumisi, siis Kuressaare sai kodus 1 võitu, Nõmme Kalju on aga võõrsil 1 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Kuressaare: n/a
  • Nõmme Kalju: n/a

Kuressaare vs Nõmme Kalju tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Kuressaare ja Nõmme Kalju kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-09-26 Kuressaare 0 – 2 Nõmme Kalju
2023-08-27 Nõmme Kalju 4 – 1 Kuressaare
2023-06-10 Nõmme Kalju 2 – 0 Kuressaare
2023-04-23 Kuressaare 2 – 0 Nõmme Kalju

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Kuressaare vs Nõmme Kalju H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Kuressaare vs Nõmme Kalju mängu kohta?