Kuressaare vs FCI Levadia

Kuressaare vs FCI LevadiaKuressaareFCI Levadia

⚽ 2024-03-09 – Meistriliiga

 

Kuressaare vs FCI Levadia Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Kuressaare vs FCI Levadia panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-09 Meistriliiga peetava Kuressaare - FCI Levadia mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Kuressaare vs FCI Levadia panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-09 Meistriliiga peetava Kuressaare - FCI Levadia mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Kuressaare vs FCI Levadia mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Kuressaare vs FCI Levadia mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Kuressaare vs FCI Levadia mängu eelvaated

Kuressaare ja FCI Levadia mäng toimub 2024-03-09. See Meistriliiga kohtumine algab kell 12:30 GMT. Treener R. Kozhukhovskyi juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 3 võitu, FCI Levadia aga 2 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Kuressaare vs FCI Levadia vastamisi kohtumisi, siis Kuressaare sai kodus 1 võitu, FCI Levadia on aga võõrsil 1 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Kuressaare: n/a
  • FCI Levadia: n/a

Kuressaare vs FCI Levadia tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Kuressaare ja FCI Levadia kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-09-23 FCI Levadia 4 – 0 Kuressaare
2023-08-20 Kuressaare 2 – 1 FCI Levadia
2023-06-06 Kuressaare 0 – 2 FCI Levadia
2023-04-02 FCI Levadia 4 – 1 Kuressaare

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Kuressaare vs FCI Levadia H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Kuressaare vs FCI Levadia mängu kohta?