Koln vs Bayer Leverkusen

Koln vs Bayer LeverkusenKolnBayer Leverkusen

⚽ 2024-03-03 – Bundesliga

 

Koln vs Bayer Leverkusen Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Koln vs Bayer Leverkusen panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-03 Bundesliga peetava Koln - Bayer Leverkusen mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Koln vs Bayer Leverkusen panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-03 Bundesliga peetava Koln - Bayer Leverkusen mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Koln vs Bayer Leverkusen mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Koln vs Bayer Leverkusen mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Koln vs Bayer Leverkusen mängu eelvaated

Koln ja Bayer Leverkusen mäng toimub 2024-03-03. See Bundesliga kohtumine algab kell 14:30 GMT. Treener T. Schultz juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 1 võitu, Bayer Leverkusen aga 5 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Koln vs Bayer Leverkusen vastamisi kohtumisi, siis Koln sai kodus 0 võitu, Bayer Leverkusen on aga võõrsil 1 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Koln: n/a
  • Bayer Leverkusen: n/a

Koln vs Bayer Leverkusen tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Koln ja Bayer Leverkusen kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-10-08 Bayer Leverkusen 3 – 0 Koln
2023-05-05 Bayer Leverkusen 1 – 2 Koln
2022-11-09 Koln 1 – 2 Bayer Leverkusen
2022-03-13 Bayer Leverkusen 0 – 1 Koln

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Koln vs Bayer Leverkusen H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Koln vs Bayer Leverkusen mängu kohta?