Juventus vs Atalanta

Juventus vs AtalantaJuventusAtalanta

⚽ 2024-03-10 – Serie A

 

Juventus vs Atalanta Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Juventus vs Atalanta panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-10 Serie A peetava Juventus - Atalanta mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Juventus vs Atalanta panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-10 Serie A peetava Juventus - Atalanta mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Juventus vs Atalanta mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Juventus vs Atalanta mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Juventus vs Atalanta mängu eelvaated

Juventus ja Atalanta mäng toimub 2024-03-10. See Serie A kohtumine algab kell 17:00 GMT. Treener M. Allegri juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 1 võitu, Atalanta aga 1 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Juventus vs Atalanta vastamisi kohtumisi, siis Juventus sai kodus 0 võitu, Atalanta on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Juventus: n/a
  • Atalanta: n/a

Juventus vs Atalanta tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Juventus ja Atalanta kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-10-01 Atalanta 0 – 0 Juventus
2023-05-07 Atalanta 0 – 2 Juventus
2023-01-22 Juventus 3 – 3 Atalanta
2022-02-13 Atalanta 1 – 1 Juventus

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Juventus vs Atalanta H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Juventus vs Atalanta mängu kohta?