Internazionale vs Torino

Internazionale vs TorinoInternazionaleTorino

⚽ 2024-04-28 – Serie A

 

Internazionale vs Torino Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Internazionale vs Torino panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-28 Serie A peetava Internazionale - Torino mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Internazionale vs Torino panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-28 Serie A peetava Internazionale - Torino mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Internazionale vs Torino mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Internazionale vs Torino mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Internazionale vs Torino mängu eelvaated

Internazionale ja Torino mäng toimub 2024-04-28. See Serie A kohtumine algab kell 10:30 GMT. Treener S. Inzaghi juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 3 võitu, Torino aga 2 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Internazionale vs Torino vastamisi kohtumisi, siis Internazionale sai kodus 1 võitu, Torino on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Internazionale: L. Martínez(0.82 goals/match);
  • Torino: n/a

Internazionale vs Torino tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Internazionale ja Torino kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-10-21 Torino 0 – 3 Internazionale
2023-06-03 Torino 0 – 1 Internazionale
2022-09-10 Internazionale 1 – 0 Torino
2022-03-13 Torino 1 – 1 Internazionale

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Internazionale vs Torino H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Internazionale vs Torino mängu kohta?