Hoffenheim vs Borussia M’gladbach

Hoffenheim vs Borussia M’gladbachHoffenheimBorussia M'gladbach

⚽ 2024-04-20 – Bundesliga

 

Hoffenheim vs Borussia M’gladbach Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Hoffenheim vs Borussia M'gladbach panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-20 Bundesliga peetava Hoffenheim - Borussia M'gladbach mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Hoffenheim vs Borussia M'gladbach panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-20 Bundesliga peetava Hoffenheim - Borussia M'gladbach mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Hoffenheim vs Borussia M’gladbach mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Hoffenheim vs Borussia M’gladbach mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Hoffenheim vs Borussia M’gladbach mängu eelvaated

Hoffenheim ja Borussia M’gladbach mäng toimub 2024-04-20. See Bundesliga kohtumine algab kell 13:30 GMT. Treener P. Matarazzo juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 1 võitu, Borussia M’gladbach aga 1 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Hoffenheim vs Borussia M’gladbach vastamisi kohtumisi, siis Hoffenheim sai kodus 0 võitu, Borussia M’gladbach on aga võõrsil 1 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Hoffenheim: n/a
  • Borussia M’gladbach: n/a

Hoffenheim vs Borussia M’gladbach tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Hoffenheim ja Borussia M’gladbach kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-12-02 Borussia M’gladbach 2 – 1 Hoffenheim
2023-01-28 Hoffenheim 1 – 4 Borussia M’gladbach
2022-08-06 Borussia M’gladbach 3 – 1 Hoffenheim
2022-05-14 Borussia M’gladbach 5 – 1 Hoffenheim

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Hoffenheim vs Borussia M’gladbach H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Hoffenheim vs Borussia M’gladbach mängu kohta?