Heidenheim vs RB Leipzig

Heidenheim vs RB LeipzigHeidenheimRB Leipzig

⚽ 2024-04-20 – Bundesliga

 

Heidenheim vs RB Leipzig Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Heidenheim vs RB Leipzig panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-20 Bundesliga peetava Heidenheim - RB Leipzig mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Heidenheim vs RB Leipzig panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-20 Bundesliga peetava Heidenheim - RB Leipzig mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Heidenheim vs RB Leipzig mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Heidenheim vs RB Leipzig mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Heidenheim vs RB Leipzig mängu eelvaated

Heidenheim ja RB Leipzig mäng toimub 2024-04-20. See Bundesliga kohtumine algab kell 13:30 GMT. Treener F. Schmidt juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 1 võitu, RB Leipzig aga 4 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Heidenheim vs RB Leipzig vastamisi kohtumisi, siis Heidenheim sai kodus 1 võitu, RB Leipzig on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Heidenheim: n/a
  • RB Leipzig: n/a

Heidenheim vs RB Leipzig tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Heidenheim ja RB Leipzig kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-12-02 RB Leipzig 2 – 1 Heidenheim
2016-03-02 RB Leipzig 3 – 1 Heidenheim
2015-09-18 Heidenheim 1 – 1 RB Leipzig
2015-03-22 Heidenheim 1 – 0 RB Leipzig

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Heidenheim vs RB Leipzig H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Heidenheim vs RB Leipzig mängu kohta?