Granada vs Osasuna

Granada vs OsasunaGranadaOsasuna

⚽ 2024-04-28 – La Liga

 

Granada vs Osasuna Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Granada vs Osasuna panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-28 La Liga peetava Granada - Osasuna mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Granada vs Osasuna panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-28 La Liga peetava Granada - Osasuna mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Granada vs Osasuna mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Granada vs Osasuna mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Granada vs Osasuna mängu eelvaated

Granada ja Osasuna mäng toimub 2024-04-28. See La Liga kohtumine algab kell 14:15 GMT. Treener José Ramón Sandoval juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 1 võitu, Osasuna aga 1 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Granada vs Osasuna vastamisi kohtumisi, siis Granada sai kodus 0 võitu, Osasuna on aga võõrsil 1 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Granada: Samu Omorodion(1 goals/match);
  • Osasuna: n/a

Granada vs Osasuna tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Granada ja Osasuna kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-10-20 Osasuna 2 – 0 Granada
2022-01-23 Granada 0 – 2 Osasuna
2021-10-22 Osasuna 1 – 1 Granada
2021-01-24 Osasuna 3 – 1 Granada

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Granada vs Osasuna H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Granada vs Osasuna mängu kohta?