Girona vs Osasuna

Girona vs OsasunaGironaOsasuna

⚽ 2024-03-09 – La Liga

 

Girona vs Osasuna Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Girona vs Osasuna panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-09 La Liga peetava Girona - Osasuna mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Girona vs Osasuna panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-09 La Liga peetava Girona - Osasuna mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Girona vs Osasuna mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Girona vs Osasuna mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Girona vs Osasuna mängu eelvaated

Girona ja Osasuna mäng toimub 2024-03-09. See La Liga kohtumine algab kell 20:00 GMT. Treener Míchel Sánchez juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 1 võitu, Osasuna aga 3 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Girona vs Osasuna vastamisi kohtumisi, siis Girona sai kodus 1 võitu, Osasuna on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Girona: n/a
  • Osasuna: n/a

Girona vs Osasuna tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Girona ja Osasuna kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-11-04 Osasuna 2 – 4 Girona
2023-06-04 Osasuna 2 – 1 Girona
2022-10-23 Girona 1 – 1 Osasuna
2022-01-06 Girona 1 – 0 Osasuna

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Girona vs Osasuna H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Girona vs Osasuna mängu kohta?