Getafe vs Las Palmas

Getafe vs Las PalmasGetafeLas Palmas

⚽ 2024-03-02 – La Liga

 

Getafe vs Las Palmas Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Getafe vs Las Palmas panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-02 La Liga peetava Getafe - Las Palmas mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Getafe vs Las Palmas panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-02 La Liga peetava Getafe - Las Palmas mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Getafe vs Las Palmas mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Getafe vs Las Palmas mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Getafe vs Las Palmas mängu eelvaated

Getafe ja Las Palmas mäng toimub 2024-03-02. See La Liga kohtumine algab kell 17:30 GMT. Treener José Bordalás juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 1 võitu, Las Palmas aga 1 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Getafe vs Las Palmas vastamisi kohtumisi, siis Getafe sai kodus 1 võitu, Las Palmas on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Getafe: n/a
  • Las Palmas: n/a

Getafe vs Las Palmas tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Getafe ja Las Palmas kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-12-01 Las Palmas 2 – 0 Getafe
2018-05-06 Las Palmas 0 – 1 Getafe
2017-12-20 Getafe 2 – 0 Las Palmas
2016-03-01 Las Palmas 4 – 0 Getafe

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Getafe vs Las Palmas H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Getafe vs Las Palmas mängu kohta?