Germany vs Denmark

Germany vs DenmarkGermanyDenmark

⚽ 2024-06-29 – Euro

 

Germany vs Denmark Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Germany vs Denmark panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-06-29 Euro peetava Germany - Denmark mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Germany vs Denmark panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-06-29 Euro peetava Germany - Denmark mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Germany vs Denmark mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Germany vs Denmark mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Germany vs Denmark mängu eelvaated

Germany ja Denmark mäng toimub 2024-06-29. See Euro kohtumine algab kell 19:00 GMT. Treener J. Nagelsmann juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 3 võitu, Denmark aga 2 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Germany vs Denmark vastamisi kohtumisi, siis Germany sai kodus 0 võitu, Denmark on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Germany: n/a
  • Denmark: n/a

Germany vs Denmark tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Germany ja Denmark kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2021-06-02 Germany 1 – 1 Denmark
2017-06-06 Denmark 1 – 1 Germany
2012-06-17 Denmark 1 – 2 Germany
n/a n/a

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Germany vs Denmark H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Germany vs Denmark mängu kohta?