Fulham vs Newcastle United

Fulham vs Newcastle UnitedFulhamNewcastle United

⚽ 2024-04-06 – Premier League

 

Fulham vs Newcastle United Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Fulham vs Newcastle United panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-06 Premier League peetava Fulham - Newcastle United mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Fulham vs Newcastle United panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-06 Premier League peetava Fulham - Newcastle United mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Fulham vs Newcastle United mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Fulham vs Newcastle United mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Fulham vs Newcastle United mängu eelvaated

Fulham ja Newcastle United mäng toimub 2024-04-06. See Premier League kohtumine algab kell 14:00 GMT. Treener Marco Silva juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 2 võitu, Newcastle United aga 2 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Fulham vs Newcastle United vastamisi kohtumisi, siis Fulham sai kodus 0 võitu, Newcastle United on aga võõrsil 2 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Fulham: n/a
  • Newcastle United: n/a

Fulham vs Newcastle United tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Fulham ja Newcastle United kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2024-01-27 Fulham 0 – 2 Newcastle United
2023-12-16 Newcastle United 3 – 0 Fulham
2023-01-15 Newcastle United 1 – 0 Fulham
2022-10-01 Fulham 1 – 4 Newcastle United

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Fulham vs Newcastle United H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Fulham vs Newcastle United mängu kohta?