Fulham vs Liverpool

Fulham vs LiverpoolFulhamLiverpool

⚽ 2024-04-21 – Premier League

 

Fulham vs Liverpool Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Fulham vs Liverpool panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-21 Premier League peetava Fulham - Liverpool mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Fulham vs Liverpool panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-21 Premier League peetava Fulham - Liverpool mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Fulham vs Liverpool mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Fulham vs Liverpool mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Fulham vs Liverpool mängu eelvaated

Fulham ja Liverpool mäng toimub 2024-04-21. See Premier League kohtumine algab kell 15:30 GMT. Treener Marco Silva juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 2 võitu, Liverpool aga 2 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Fulham vs Liverpool vastamisi kohtumisi, siis Fulham sai kodus 0 võitu, Liverpool on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Fulham: n/a
  • Liverpool: n/a

Fulham vs Liverpool tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Fulham ja Liverpool kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2024-01-24 Fulham 1 – 1 Liverpool
2024-01-10 Liverpool 2 – 1 Fulham
2023-12-03 Liverpool 4 – 3 Fulham
2023-05-03 Liverpool 1 – 0 Fulham

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Fulham vs Liverpool H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Fulham vs Liverpool mängu kohta?