Fulham vs Brighton & Hove Albion

Fulham vs Brighton & Hove AlbionFulhamBrighton & Hove Albion

⚽ 2024-03-02 – Premier League

 

Fulham vs Brighton & Hove Albion Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Fulham vs Brighton & Hove Albion panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-02 Premier League peetava Fulham - Brighton & Hove Albion mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Fulham vs Brighton & Hove Albion panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-02 Premier League peetava Fulham - Brighton & Hove Albion mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Fulham vs Brighton & Hove Albion mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Fulham vs Brighton & Hove Albion mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Fulham vs Brighton & Hove Albion mängu eelvaated

Fulham ja Brighton & Hove Albion mäng toimub 2024-03-02. See Premier League kohtumine algab kell 15:00 GMT. Treener Marco Silva juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 2 võitu, Brighton & Hove Albion aga 2 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Fulham vs Brighton & Hove Albion vastamisi kohtumisi, siis Fulham sai kodus 1 võitu, Brighton & Hove Albion on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Fulham: n/a
  • Brighton & Hove Albion: n/a

Fulham vs Brighton & Hove Albion tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Fulham ja Brighton & Hove Albion kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-10-29 Brighton & Hove Albion 1 – 1 Fulham
2023-02-18 Brighton & Hove Albion 0 – 1 Fulham
2022-08-30 Fulham 2 – 1 Brighton & Hove Albion
2021-01-27 Brighton & Hove Albion 0 – 0 Fulham

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Fulham vs Brighton & Hove Albion H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Fulham vs Brighton & Hove Albion mängu kohta?