France vs Belgium

France vs BelgiumFranceBelgium

⚽ 2024-07-01 – Euro

 

France vs Belgium Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

France vs Belgium panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-07-01 Euro peetava France - Belgium mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

France vs Belgium panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-07-01 Euro peetava France - Belgium mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada France vs Belgium mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada France vs Belgium mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

France vs Belgium mängu eelvaated

France ja Belgium mäng toimub 2024-07-01. See Euro kohtumine algab kell 16:00 GMT. Treener D. Deschamps juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 2 võitu, Belgium aga 3 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid France vs Belgium vastamisi kohtumisi, siis France sai kodus 1 võitu, Belgium on aga võõrsil 1 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • France: n/a
  • Belgium: n/a

France vs Belgium tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 France ja Belgium kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2021-10-07 Belgium 2 – 3 France
2018-07-10 France 1 – 0 Belgium
2015-06-07 France 3 – 4 Belgium
n/a n/a

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata France vs Belgium H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused France vs Belgium mängu kohta?