Flora vs Nõmme Kalju

Flora vs Nõmme KaljuFloraNõmme Kalju

⚽ 2024-04-21 – Meistriliiga

 

Flora vs Nõmme Kalju Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Flora vs Nõmme Kalju panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-21 Meistriliiga peetava Flora - Nõmme Kalju mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Flora vs Nõmme Kalju panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-21 Meistriliiga peetava Flora - Nõmme Kalju mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Flora vs Nõmme Kalju mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Flora vs Nõmme Kalju mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Flora vs Nõmme Kalju mängu eelvaated

Flora ja Nõmme Kalju mäng toimub 2024-04-21. See Meistriliiga kohtumine algab kell 14:00 GMT. Treener N. Hurt juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 2 võitu, Nõmme Kalju aga 3 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Flora vs Nõmme Kalju vastamisi kohtumisi, siis Flora sai kodus 1 võitu, Nõmme Kalju on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Flora: n/a
  • Nõmme Kalju: A. Tamm(1.2 goals/match);

Flora vs Nõmme Kalju tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Flora ja Nõmme Kalju kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-11-11 Flora 0 – 0 Nõmme Kalju
2023-09-17 Nõmme Kalju 0 – 0 Flora
2023-05-07 Flora 3 – 1 Nõmme Kalju
2023-04-19 Nõmme Kalju 2 – 2 Flora

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Flora vs Nõmme Kalju H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Flora vs Nõmme Kalju mängu kohta?