Fiorentina vs Roma

Fiorentina vs RomaFiorentinaRoma

⚽ 2024-03-10 – Serie A

 

Fiorentina vs Roma Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Fiorentina vs Roma panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-10 Serie A peetava Fiorentina - Roma mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Fiorentina vs Roma panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-10 Serie A peetava Fiorentina - Roma mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Fiorentina vs Roma mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Fiorentina vs Roma mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Fiorentina vs Roma mängu eelvaated

Fiorentina ja Roma mäng toimub 2024-03-10. See Serie A kohtumine algab kell 19:45 GMT. Treener V. Italiano juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 2 võitu, Roma aga 4 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Fiorentina vs Roma vastamisi kohtumisi, siis Fiorentina sai kodus 2 võitu, Roma on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Fiorentina: n/a
  • Roma: n/a

Fiorentina vs Roma tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Fiorentina ja Roma kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-12-10 Roma 1 – 1 Fiorentina
2023-05-27 Fiorentina 2 – 1 Roma
2023-01-15 Roma 2 – 0 Fiorentina
2022-05-09 Fiorentina 2 – 0 Roma

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Fiorentina vs Roma H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Fiorentina vs Roma mängu kohta?