Fiorentina vs Milan

Fiorentina vs MilanFiorentinaMilan

⚽ 2024-03-30 – Serie A

 

Fiorentina vs Milan Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Fiorentina vs Milan panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-30 Serie A peetava Fiorentina - Milan mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Fiorentina vs Milan panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-30 Serie A peetava Fiorentina - Milan mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Fiorentina vs Milan mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Fiorentina vs Milan mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Fiorentina vs Milan mängu eelvaated

Fiorentina ja Milan mäng toimub 2024-03-30. See Serie A kohtumine algab kell 19:45 GMT. Treener V. Italiano juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 1 võitu, Milan aga 5 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Fiorentina vs Milan vastamisi kohtumisi, siis Fiorentina sai kodus 1 võitu, Milan on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Fiorentina: n/a
  • Milan: n/a

Fiorentina vs Milan tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Fiorentina ja Milan kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-11-25 Milan 1 – 0 Fiorentina
2023-03-04 Fiorentina 2 – 1 Milan
2022-11-13 Milan 2 – 1 Fiorentina
2022-05-01 Milan 1 – 0 Fiorentina

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Fiorentina vs Milan H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Fiorentina vs Milan mängu kohta?