Fiorentina vs Genoa

Fiorentina vs GenoaFiorentinaGenoa

⚽ 2024-04-15 – Serie A

 

Fiorentina vs Genoa Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Fiorentina vs Genoa panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-15 Serie A peetava Fiorentina - Genoa mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Fiorentina vs Genoa panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-15 Serie A peetava Fiorentina - Genoa mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Fiorentina vs Genoa mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Fiorentina vs Genoa mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Fiorentina vs Genoa mängu eelvaated

Fiorentina ja Genoa mäng toimub 2024-04-15. See Serie A kohtumine algab kell 16:30 GMT. Treener V. Italiano juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 1 võitu, Genoa aga 1 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Fiorentina vs Genoa vastamisi kohtumisi, siis Fiorentina sai kodus 1 võitu, Genoa on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Fiorentina: n/a
  • Genoa: D. Biraschi(1 goals/match);

Fiorentina vs Genoa tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Fiorentina ja Genoa kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-08-19 Genoa 1 – 4 Fiorentina
2022-01-17 Fiorentina 6 – 0 Genoa
2021-09-18 Genoa 1 – 2 Fiorentina
2021-04-03 Genoa 1 – 1 Fiorentina

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Fiorentina vs Genoa H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Fiorentina vs Genoa mängu kohta?