FCI Levadia vs Tammeka

FCI Levadia vs TammekaFCI LevadiaTammeka

⚽ 2024-06-16 – Meistriliiga

 

FCI Levadia vs Tammeka Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

FCI Levadia vs Tammeka panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-06-16 Meistriliiga peetava FCI Levadia - Tammeka mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

FCI Levadia vs Tammeka panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-06-16 Meistriliiga peetava FCI Levadia - Tammeka mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada FCI Levadia vs Tammeka mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada FCI Levadia vs Tammeka mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

FCI Levadia vs Tammeka mängu eelvaated

FCI Levadia ja Tammeka mäng toimub 2024-06-16. See Meistriliiga kohtumine algab kell 09:00 GMT. Treener Curro Torres juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 3 võitu, Tammeka aga 1 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid FCI Levadia vs Tammeka vastamisi kohtumisi, siis FCI Levadia sai kodus 1 võitu, Tammeka on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • FCI Levadia: n/a
  • Tammeka: n/a

FCI Levadia vs Tammeka tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 FCI Levadia ja Tammeka kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2024-04-28 Tammeka 0 – 3 FCI Levadia
2023-10-21 FCI Levadia 2 – 1 Tammeka
2023-07-23 Tammeka 0 – 0 FCI Levadia
2023-05-21 Tammeka 2 – 2 FCI Levadia

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata FCI Levadia vs Tammeka H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused FCI Levadia vs Tammeka mängu kohta?